Flames Of Blazmar - Tower Defense

Dyskusja w 'Single' rozpoczęta przez użytkownika Hobot Studios, 12 Styczeń 2015.

 1. Hobot Studios

  Dołączył:
  12 Styczeń 2015
  Wiadomości:
  1
  Docenione treści:
  0
  Flames of Blazmar, to gra typu Tower Defense. Gracz ma za zadanie budować wieże i jednostki, które obronią miasto przed nacierającymi wrogami.

  Gracz wciela się w generała armii krasnoludzkiego miasta Blazmar. Wraz z podkomendnymi wzmacnia szlaki prowadzące wgłąb wyspy i powstrzymuje natarcie przeciwników. Za atakiem na miasto stoją gobliny, armia gracza to ostatnia linia obrony.

  W grze każda wieża posiada inne efekty, a ich kombinacje zapewnią klucz do zwycięstwa. Gracz jako generał dowodzi też armią. Koszary i klasztor magów pozwolą na rekrutację oddziałów, które mogą stawić czoła nieprzyjacielowi. Dodatkowo w ręce gracza oddanych jest kilka unikatowych bohaterów, którzy posiadają umiejętności i zaklęcia mogące niszczyć wrogów, lub wspierać braci.

  W grze dostępne będzie:
  ✔ 15 rodzajów wież obronnych do wyboru
  ✔ 4 budynki, szkolące jednostki i umożliwiające ulepszenia
  ✔ 6 rodzajów możliwych do wyszkolenia jednostek
  ✔ 3 Bohaterów, których gracz może w całości kontrolować. Mogą oni zdobywać poziomy i umiejętności.
  ✔ System talentów pozwalający obrać jedną ze ścieżek: Armii , Bohaterów, lub Umocnień.

  Jeśli chodzi o ilość poziomów planowanych w grze, nie jest ona bliżej określona. Rozszerzenia gry o edytor map, lub możliwość gry multiplayer również są możliwe.

  Ciekawe materiały i wszystkie aktualne informacje możecie znaleźć na naszej stronie. Zapraszamy, zespół Hobot Studios. https://www.facebook.com/hobotstudios
   
  #1

Poleć tę stronę