Jak zebrać beta testerów

Dyskusja w 'Inne' rozpoczęta przez użytkownika kmgr, 27 Maj 2014.

1. kmgr

kmgr Static Dreams

Docenione treści:
    14
    Jesteśmy w trakcie tworzenia dwóch projektów (jeden mały i jeden ogromny) i powoli w obu zbliżamy się do momentu, gdy feedback od dziewczyn/cioć/braci/kumpli/mam/i-całej-reszty-znajomych-osób przestaje wystarczać. I stąd moje pytanie: jak zachęcić obcych ludzi do beta testowania gry? Jak rozprowadzić pomiędzy nich tę grę (robimy w Unity więc chyba webplayer...)? I gdzie ich szukać? Spam na forach czy jak? Jeśli ktoś ma doświadczenie w tym temacie to bardzo proszę o jakieś wskazówki. Z góry dzięki :)

2. blackmoondev

Docenione treści:
    9
    1. Zagaduję wszystkich znajomych + ich rodziny - proszę o odpalenie Skype i granie w gierę kiedy mam podgląd ekranu
    2. Serwis FGL ma opcję (płatną - ale niewiele), że nagrywa 10-minutowe filmy jak ktoś "gra w twoją grę"
    3. Ładuję gierę na tablet i zaczepiam obcych/znajomych na imprezach growych i niekoniecznie growych

Fidiasz lubi to.
  3. ANtY

Docenione treści:
    17
    bez patrzenia jak ktoś gra to w sumie bardzo marne efekty daje takie testowanie, chyba, że ci co testują naprawdę się na tym znają i zależy im, żeby dać ci dobry (użyteczny) feedback

Poleć tę stronę