Jumping Back 2.0

Dyskusja w 'Promuj swego Indyka!' rozpoczęta przez użytkownika fei.fei08, 28 Listopad 2016.

 1. fei.fei08

  Dołączył:
  9 Luty 2016
  Wiadomości:
  2
  Docenione treści:
  0
  Znacie już zręcznościową retro platformówkę Jumping Back? Jeśli nie, najwyższa pora to zmienić :)

  Fani platformowych i zręcznościowych gier mobilnych powinni przygotować się na nową
  dawkę wrażeń. Wszystko za sprawą nadchodzącej aktualizacji do Jumping Back. Już pierwszego grudnia łódzkie studio Efektpol VR zaprezentuje nieco zmodyfikowaną rozgrywkę, w której pojawią się nowe poziomy, dodatkowe wyzwania oraz emocjonujące potyczki z przeciwnikami.

  Jest rok 2019. Ziemię opanowały zbuntowane maszyny, które nagle wyrwały się spod kontroli człowieka. Niepozorny mechanik Al znajduje się w sercu wydarzeń, gdy Zły Robot porywa jego ukochaną. Bohater musi stawić czoła niebezpieczeństwu, by uratować dziewczynę i wyzwolić ludzi spod panowania oszalałych maszyn. Zadanie jest niezwykle trudne, ponieważ przywódca rebelii to przebiegły i silny przeciwnik, mający do dyspozycji złośliwych pomocników utrudniających Alowi dotarcie do celu. Emocji dodaje fakt, że pościg za antagonistą odbywa się pomiędzy nieustająco poruszającymi się windami. Wystarczy jeden fałszywy ruch i wszystko przepadnie!

  Wśród elementów dostępnych po aktualizacji gry znajdą się między innymi nowe dzielnice miasta, sklep z przedmiotami, liczne wyzwania testujące zręczność i koncentrację gracza, trzy różne zakończenia, a także szereg niespodzianek i przeszkód uatrakcyjniających pościg za bezwzględnym robotem. A wszystko to utrzymane w znanej z pierwszej odsłony gry, retrofuturystycznej stylistyce. Sprawdźcie, co czeka na was w nowym Jumping Back!

  Zapraszam do obejrzenia trailera
  oraz śledzenia strony Efektpol VR na Facebooku i Twitterze.

  Jumpin Back version 2.0.jpg screen 3.jpg
   
  #1
  Last edited: 28 Listopad 2016

Poleć tę stronę