Office Suicide Saga - bądź tak zły dla swoich pracowników, jak Twój szef dla Ciebie ;)

Dyskusja w 'Promuj swego Indyka!' rozpoczęta przez użytkownika Mazzir, 19 Lipiec 2016.

 1. Mazzir

  Dołączył:
  19 Lipiec 2016
  Wiadomości:
  1
  Docenione treści:
  0
  [​IMG]

  Praca w wielkiej korporacji bywa prawdziwym koszmarem. No, chyba, że to Ty jesteś szefem. Teraz ta szansa stoi przed Tobą! Wciel się w rolę przełożonego wielkiej firmy i rób to, co jest najbardziej podstawowym zadaniem osoby na twoim stanowisku – wykańczaj swoich pracowników. Dosłownie. Bardzo dosłownie. Jednocześnie jednak nie zapominaj o rentowności swojej firmy. Za coś musisz przecież kupować swoje jachty, drogie ubrania i eleganckie, nowoczesne albo ekscentryczne meble do swojego biura z oszałamiającym widokiem na miasto.

  Office Suicide Saga jest grą przeglądarkową, nie musisz więc niczego instalować, zamawiać czy kupować w sklepie. Możesz za to grać wszędzie tam gdzie tylko masz dostęp do internetu!

  Office Suicide Saga jest też grą darmową, dlatego nie musisz płacić za nią ani na początku swojej przygody, ani nigdy później! Wszystkie mikropłatności są całkowicie opcjonalne.

  • Stwórz szefa idealnie dopasowanego do swoich oczekiwań! Wybierz wygląd, cechy… a może również żonę lub męża.
  • Stwórz prawdziwą firmę z koszmaru! Wybierz nazwę, wykreuj własne logo, zdecyduj, czym będzie się zajmować.
  • Prowadź firmę. Sprawiaj, że twoich pracowników obleje zimny pot. Zrób żonie lub mężowi operację plastyczną – bo ile można patrzeć na tą twarz? Bez względu jednak na to, co robisz, śmiej się obserwując wydarzenia i efekty własnych poczynań w tej grze przepełnionej po brzegi czarnym humorem!
  • W dobrej zabawie pomoże ci też grafika, która, jak twoja teściowa, jest równie piękna, co karykaturalna!
  • Współdziałaj! Rywalizuj! Ty i inni gracze jesteście częścią wielkiego rynku, na którym wszystko może się wydarzyć. Kto okaże się najlepszy?
  • I, oczywiście, graj za darmo! Wszystkie mikropłatności są całkowicie opcjonalne i zadbaliśmy o to, by zbytnio Ci się nie narzucały.

  Chcemy, byś grając w naszą grę dobrze się bawił, razem z nami śmiejąc się z absurdów, które nasza gra przerysowuje. Celem gry jest też jednak zwrócenie uwagi na bardzo ważny a rzadko poruszany problem nadużyć w pracy. Wyzyskiwanie i poniżanie pracowników w wielu firmach staje się codziennością. W pogoni za pieniędzmi i karierą wiele osób zapomina o tym, co w życiu jest ważniejsze. Mamy nadzieję, że Office Suicide Saga przedstawiając te problemy w krzywym zwierciadle i wielokrotnie je wyolbrzymiając, zwróci na nie uwagę tak naszych użytkowników jak i szeroko pojętej opinii publicznej.

  W grę można zagrać tutaj: Office Suicide Saga
   
  #1

Poleć tę stronę