Puzzle Cube = tetris + kostka Rubika + zręcznościówka

Dyskusja w 'Single' rozpoczęta przez użytkownika White Eagle Apps, 25 Sierpień 2016.

 1. White Eagle Apps

  Dołączył:
  25 Sierpień 2016
  Wiadomości:
  2
  Docenione treści:
  0
  Puzzle Cube dwuosobowego studia White Eagle Apps. Jest to gra logiczno-zręcznościowa free-to-play której celem jest pobijanie rekordu punktowego. Mechanika gry opiera się na dopasowywaniu kształtu i koloru figury na kości z pojawiającą się figurą na odległej ścianie.

  Dopasowanie utrudnia fakt, że figurę na kości trzeba odwrócić do ściany.

  Gracz musi uruchomić swoją wyobraźnie przestrzenną, żeby jak najszybciej dopasować figurę zanim ściana spadnie. W miarę jak gracz zdobywa więcej punktów ściany opadają coraz szybciej.

  Gracz może się pomylić lub ściana może spaść do trzech razy.

  Gracz na początku ma do dyspozycji kostkę sześcienną, podstawową prędkość przekręcania kości i jeden pakiet startowy figur. Można dokupić w sklepie za wirtualną walutę którą zdobywa się podczas grania nowe kości takie jak:

  Tetrahedron (czterościenna bryła o podstawie trójkąta) Octahedron (ośmiościenna była o podstawie trójkąta) Dodecahedron (dwunastościenna bryła o podstawie pięciokąta) Icosahedron (dwudziestościenna bryła o podstawie trójkąta)

  Dokupować można kolejne levele prędkości kręcenia się kostki oraz kolejne pakiety figur razem można miec 270 różnych figur do dyspozycji.

  Liczymy na feedback:

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.WhiteEagleApps.PuzzleCube
  https://www.facebook.com/WhiteEagleApps/

  gamepaly1.png gamemenu1.png
   
  #1

Poleć tę stronę