RedoraN

Dyskusja w 'Autoreklama' rozpoczęta przez użytkownika Delova, 1 Kwiecień 2017.

 1. Delova

  Dołączył:
  1 Kwiecień 2017
  Wiadomości:
  2
  Docenione treści:
  0
  Redoran - klasyczny TGF w nowoczesnym wydaniu  Redoran jest grą przeglądarkową opartą częściowo na silniku Vallheru oraz licznych autorskich modyfikacjach. Cała rozgrywka polega na kreowaniu oraz rozwoju postaci w ramach współpracy bądź współzawodnictwa z innymi mieszkańcami krainy. Rozwój postaci opiera się wyłącznie na decyzji gracza, pozwalając na kreowanie jej według własnych upodobań.

  Gra daje możliwość wcielenia się w zawsze dającego sobie radę człowieka, długowiecznego i dumnego elfa, szybkiego i zręcznego hobbita, posiadającego błyskawiczny refleks i niezwykła zwinność jaszczuroczłeka, honorowego i silnego orka, gnoma posiadającego niezwykłe umiejętności inżynieryjne, pracowitego i szlachetnego krasnoluda, zwinnego i groteskowego goblina czy niewrażliwego na ból i toksyny nieumarłego.

  Istnieje również możliwość prowadzenia postaci niestandardowych, np. mrocznego elfa, wampira czy wilkołaka.

  Gracz ma wybór, czy woli wieść spokojne życie rzemieślnika, bądź też preferuje bardziej awanturniczy sposób bycia. Możesz wcielić się w rolę dumnego wojownika, wszechwiedzącego maga, bezlitosnego barbarzyńcy, czy też obdarzonego boskimi mocami paladyna, lepkorękiego rzezimieszka, bądź miłującego przyrodę druida.

  Jako rzemieślnik można wcielić się w rolę Górnika wydobywającego surowce, dzięki którym Kowale mogą wytwarzać cenne uzbrojenie dla klas walczących, Drwala zajmującego się wycinaniem drzew z Lasu Avantiel, czy Fleczera, który przy pomocy drewna jest w stanie wytwarzać łuki i strzały dla walczących na dystans; Zielarza odnajdującego rośliny w Lasie Avantiel, z których Alchemik może wytwarzać mikstury lecznicze, wskrzeszenia, many oraz służące do zatruwania przedmiotów; Szabrownika plądrującego statki w celu zdobycia cennych skarbów, które są niezbędne do wytwarzania wyjątkowo rzadkiej biżuterii przez Jubilera.

  Nowością, w odróżnieniu na innych gier opartych na silniku Vallheru, jest wprowadzenie odpowiednich dla dalej profesji rzemieślniczej narzędzi, np. kilofa, siekiery czy sierpaka.

  Redoran umożliwia graczom tworzenie społeczności poprzez zawieranie związków małżeńskich, zakładanie rodów, gildii fabularnych czy klanów. Grupową rozgrywkę umilają liczne sesje i rozgrywki w Tawernie, wojny klanów, a także inne, typowo mechaniczne eventy.

  Zapraszam:
  www.redoran.net
  https://www.facebook.com/redoranmmorpg/
   
  #1

Poleć tę stronę