ScaryLight - Zapowiedź horroru

Dyskusja w 'Promuj swego Indyka!' rozpoczęta przez użytkownika DaltooN, 4 Sierpień 2016.

 1. DaltooN

  Dołączył:
  4 Sierpień 2016
  Wiadomości:
  1
  Docenione treści:
  0
  [​IMG]

  Witam!
  Mam przyjemność zaprezentować wam mojego pierwszego poważnego indyka oraz napisać swój pierwszy post na łamach tego forum.
  Indyk nosi nazwę ScaryLight i w chwili obecnej jest na etapie tworzenia. Gra jest w końcowej fazie tworzenia.​

  Trochę informacji na temat gry:

  Fabuła gry:

  Głównym bohaterem jest młody reporter o imieniu Nathan. Z zawodu jest profesjonalnym i szanowanym reporterem, którego artykuły podbiły cały świat. Teraz szuka czegoś nowego, mrożącego krew w żyłach. Postanawia on zgłębić tajniki opuszczonego szpitala, który za czasów swojego działania, nie cieszył się zbyt dobrą sławą ze względu na tortury i masakry nad pacjentami. Legenda iż w opuszczonym szpitalu straszy zjawa tragicznie zamordowanego pacjenta tylko podsyca zainteresowanie bohatera. Postanawia on udać się do tego miejsca, a następnie napisać nowy artykuł o swoich przeżyciach. Podczas pobytu bohater jest na skraju choroby psychicznej, lecz jest świadom iż nie może się on poddać.

  Technologia:
  Gra tworzona jest w silniku graficznym Unity3D, natomiast skrypty pisane są w języku programowania C#.

  Wspierane systemy operacyjne:
  Na chwilę obecną gra jest tworzona tylko pod systemy operacyjne Windows 7 lub nowsze.

  Dystrybucja:
  W planach jest dostać się na platformę Steam, oczywiście najpierw trzeba przejść przez Steam Greenlight. Jeśli ta opcja "nie wypali", będę dystrybuować grę na swojej stronie internetowej.

  O twórcy:
  Mam na imię Dawid i jestem młodym programistom, który w wolnej chwili tworzy gry na komputery oraz urządzenia mobilne. W wieku 15 lat nauczyłem się tworzyć strony internetowe w HTML, CSS oraz CMS. Po roku uznałem że warto rozwijać się dalej i postanowiłem uczyć się programowania. Naukę rozpocząłem od C++, następnie opanowałem język C# kończąc (na razie) na PHP. Obecnie mam 17 lat i będę uczęszczał do II klasy Technikum Informatycznego.

  Kiedy zrodził się pomysł na grę?
  Pomysł na grę zrodził się w momencie tworzenia mojej testowej gry 3D. Pomysł przyszedł spontanicznie i natychmiast postanowiłem wcielać go w życie.

  Przypuszczana data premiery:
  Na chwilę obecną data premiery jest nieznana, lecz szacuje się że będą to okolice końca sierpnia lub początek września.

  Budżet przeznaczony na grę:
  Gra nie miała żadnego wkładu finansowego. Obecnie przeprowadzana jest zbiórka pieniędzy na dystrybucję gry.

  A dlaczego tylko Windows?:
  Jak wspominałem wcześniej gra nie jest przez nikogo finansowana. Z racji iż posiadam tylko urządzenie z systemem Windows 10, nie mam fizycznej możliwości stworzenia gry na systemy Mac OS X. Wersja na systemy Mac OS X pojawi się w momencie, gdy będę mieć finansową możliwość zakupu takowego urządzenia.

  My tu "pitu pitu", a gdzie screeny?
  Oczywiście screeny z gry są gotowe do opublikowania. Jednak co warto jeszcze zaznaczyć to screeny nie są renderami, tylko zrzutami ekranu z poglądowej wersji gry!

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  #1
 2. MartinVR

  Dołączył:
  19 Sierpień 2016
  Wiadomości:
  1
  Docenione treści:
  0
  naprawdę fajna gra :)
   
  #2

Poleć tę stronę