ScaryLight - Zapowiedź horroru

Dyskusja w 'Promuj swego Indyka!' rozpoczęta przez użytkownika DaltooN, 4 Sierpień 2016.

1. DaltooN

Docenione treści:
    0

Witam!
    Mam przyjemność zaprezentować wam mojego pierwszego poważnego indyka oraz napisać swój pierwszy post na łamach tego forum.
    Indyk nosi nazwę ScaryLight i w chwili obecnej jest na etapie tworzenia. Gra jest w końcowej fazie tworzenia.​

Trochę informacji na temat gry:

Fabuła gry:

Głównym bohaterem jest młody reporter o imieniu Nathan. Z zawodu jest profesjonalnym i szanowanym reporterem, którego artykuły podbiły cały świat. Teraz szuka czegoś nowego, mrożącego krew w żyłach. Postanawia on zgłębić tajniki opuszczonego szpitala, który za czasów swojego działania, nie cieszył się zbyt dobrą sławą ze względu na tortury i masakry nad pacjentami. Legenda iż w opuszczonym szpitalu straszy zjawa tragicznie zamordowanego pacjenta tylko podsyca zainteresowanie bohatera. Postanawia on udać się do tego miejsca, a następnie napisać nowy artykuł o swoich przeżyciach. Podczas pobytu bohater jest na skraju choroby psychicznej, lecz jest świadom iż nie może się on poddać.

Technologia:
    Gra tworzona jest w silniku graficznym Unity3D, natomiast skrypty pisane są w języku programowania C#.

Wspierane systemy operacyjne:
    Na chwilę obecną gra jest tworzona tylko pod systemy operacyjne Windows 7 lub nowsze.

Dystrybucja:
    W planach jest dostać się na platformę Steam, oczywiście najpierw trzeba przejść przez Steam Greenlight. Jeśli ta opcja "nie wypali", będę dystrybuować grę na swojej stronie internetowej.

O twórcy:
    Mam na imię Dawid i jestem młodym programistom, który w wolnej chwili tworzy gry na komputery oraz urządzenia mobilne. W wieku 15 lat nauczyłem się tworzyć strony internetowe w HTML, CSS oraz CMS. Po roku uznałem że warto rozwijać się dalej i postanowiłem uczyć się programowania. Naukę rozpocząłem od C++, następnie opanowałem język C# kończąc (na razie) na PHP. Obecnie mam 17 lat i będę uczęszczał do II klasy Technikum Informatycznego.

Kiedy zrodził się pomysł na grę?
    Pomysł na grę zrodził się w momencie tworzenia mojej testowej gry 3D. Pomysł przyszedł spontanicznie i natychmiast postanowiłem wcielać go w życie.

Przypuszczana data premiery:
    Na chwilę obecną data premiery jest nieznana, lecz szacuje się że będą to okolice końca sierpnia lub początek września.

Budżet przeznaczony na grę:
    Gra nie miała żadnego wkładu finansowego. Obecnie przeprowadzana jest zbiórka pieniędzy na dystrybucję gry.

A dlaczego tylko Windows?:
    Jak wspominałem wcześniej gra nie jest przez nikogo finansowana. Z racji iż posiadam tylko urządzenie z systemem Windows 10, nie mam fizycznej możliwości stworzenia gry na systemy Mac OS X. Wersja na systemy Mac OS X pojawi się w momencie, gdy będę mieć finansową możliwość zakupu takowego urządzenia.

My tu "pitu pitu", a gdzie screeny?
    Oczywiście screeny z gry są gotowe do opublikowania. Jednak co warto jeszcze zaznaczyć to screeny nie są renderami, tylko zrzutami ekranu z poglądowej wersji gry!

2. MartinVR

Docenione treści:
    0
    naprawdę fajna gra :)

Poleć tę stronę