Skarga & Życzenie

Dyskusja w 'Życzenia i skargi' rozpoczęta przez użytkownika kmgr, 15 Wrzesień 2014.

 1. kmgr

  kmgr Static Dreams

  Dołączył:
  4 Maj 2014
  Wiadomości:
  31
  Docenione treści:
  14
  Skarga: dlaczego forum umarło?  Życzenie: niech ożyje!

  Tak wiem, łatwiej powiedzieć niż zrobić, poza tym piszę z uprzywilejowanej pozycji użytkownika końcowego (czy w gruncie rzeczy konsumenta). Ale czy nie ma w Waszych szeregach osoby, która podołałaby rozkręceniu tego forum? Jakieś nowe otwarcie, czy drugie expose.

  Początki były bardzo obiecujące i pewnie nie tylko ja poczułem zawód, że projekt został tak szybko osierocony.

  Takie tam.
   
  #1
 2. JollyRoger

  Dołączył:
  8 Czerwiec 2014
  Wiadomości:
  25
  Docenione treści:
  0
  Projekt nie jest osierocony, tylko w ostatnim czasie całe to "przemeblowanie" strony zajęło nasze myśli. A to i tak wierzchołek góry, bo mieliśmy (i mamy) także czystki w składzie. Kilka bardzo ważnych osób się z nami pożegnało, zmieniła się nieco hierarchia od naczelnego zaczynając (a wychodzi na to, że z pewnych przyczyn zmieni się przynajmniej na chwilę jeszcze raz), no i rekrutacja. Ogólnie poprzez nasze działania pro bono też niektórym się sznurki poluzowały i niektórych to zaczęło denerwować - tak to wygląda z naszej strony. Po prostu forum przeszło dalej na liście priorytetów, i to nie tylko z naszej winy - bo jeżeli nie ma ruchu od strony czytelników, to my też niestety nie mamy za bardzo co robić. Bo pogadać w redakcyjnym gronie to sobie możemy na FB :)

  Po prostu wszystko działa metodą powoli rozpędzającego się pociągu.
   
  #2
 3. kmgr

  kmgr Static Dreams

  Dołączył:
  4 Maj 2014
  Wiadomości:
  31
  Docenione treści:
  14
  Węgiel staniał, może trzeba trochę dorzucić do tego pociągu? ;)
   
  #3
 4. JollyRoger

  Dołączył:
  8 Czerwiec 2014
  Wiadomości:
  25
  Docenione treści:
  0
  Właśnie towarzysz Raz Putin się tym zajmuje, o czym poinformował redakcję w obwieszczeniu :) Pomysły na zmiany są, jednak wiadomo, że z wykonaniem jest o wiele ciężej. Niemniej jednak staramy się rozruszać koła. Pod koniec października jest finał The Jam, czyli konkursu naszego autorstwa, dlatego najszybciej można się spodziewać z tego relacji.
   
  #4
 5. RyJek

  RyJek Administrator
  Staff Member

  Dołączył:
  2 Marzec 2014
  Wiadomości:
  71
  Docenione treści:
  18
  Restrukturyzacja swój czas pożera ;) Nie mniej jednak już w ostatnich etapach, więc obiecuje się tu częściej pojawiać, a jeszcze i w tym roku postaramy się wrócić do tematu drugiego tchnienia dla forum ;)
   
  #5

Poleć tę stronę