W jakich grach lubicie konkurować?

Dyskusja w 'Komenatrze' rozpoczęta przez użytkownika Pan Herbaciarz, 5 Maj 2014.

?

Wolisz tryb mulitplayer czy singleplayer?

1. Multiplayer

9 głos(ów)
    90,0%
  2. Singleplayer

1 głos(ów)
    10,0%
  1. Pan Herbaciarz

Docenione treści:
    3
    Zapraszam do dyskusji :)
    Osobiście spodobała mi się Magicka Wizard Wars - połączenie DoTA'y oraz klasycznej Magicki ;)
    Inne ciekawe pozycje to CS:GO, Warcraft 3: TFT oraz C&C:RA3 :rolleyes:

Jakie są Wasze ulubione gry, w których zmagasz się ze znajomymi / przyjaciółmi / rodziną?
    ps. Jeżeli dział zły to proszę o przeniesienie :)

2. Kord

Kord Paranoiac

Docenione treści:
    3
    U mnie z Tym bywa różnie, bo czasami coś w trybie Single a czasami coś w trybie Multi przykuje moją uwagę. Jednakże wybrałem tryb wieloosobowy, z tego względu, że większą satysfakcję daje mi łupanie z kimś znajomym. :)

Ostatnio odkryłem, że całkiem przyjemnie pogrywa się z kimś w Ghost Recon: Phantoms - odczucia potrafią być podobne jak w zwykłym coopie. Jeszcze jakiś czas temu zdarzyło mi się przeżyć kilka meczów w DoT'ę oraz War Planes. Jedyna gra do której regularnie wracam to CoD4, który imo. w multi jest niesamowicie dobrze skonstruowany.

3. RyJek

RyJek Administrator
    Staff Member

Docenione treści:
    18
    Mimo, ze "wole" multi, to czesciej siegam do gier Single z prostego powodu - moge wyjsc kiedys chce, nei musze na nikogo czekac a i poziom trudnosci jest ustawiony tak, zeby gra sprawiala przyjemnosc jednoczesnie dajac wyzwanie. Tymczasem odpalajac chociazby CS:GO, czekam 5-10 minut na wejscie na mape po czym rozgrywka opiera sie o ulamki sekundy przewagi. Of course daje to nieporownywalnie wieksze odczucie przyjemnosci i wyzszosci swojej nad innym, zywym graczem, niemniej jednak wystarczajaco mam na codzien stresu i rzeczy o ktorych musze myslec, zeby jeszcze szukac dodatkowego zrodla podobnych emocji w zrodlach mej rozrywki.

...that being said.

Jesli mialbym do konca zycia grac tylko w multi lub single, to single nie przeszloby nawet przez mysl.

4. Sheepstorm

Sheepstorm 1w dev
    Staff Member

Docenione treści:
    1
    Kiedyś będąc wielkim fanem MMO, nie widziałem świata poza nimi, ale niestety ostatnimi czasy praca nie pozwala na takie granie jakby się chciało :) Dlatego też, ostatnio gdy czas pozwoli bardziej gramy w gry single player i nadrabiam zaległe tytuły.

5. RyJek

RyJek Administrator
    Staff Member

Docenione treści:
    18
    ...pomijajac, ze nie ma imho wartego czasu mmo teraz zadnego. Moze w sumie EVE.

6. Sheepstorm

Sheepstorm 1w dev
    Staff Member

Docenione treści:
    1
    Ryjku, gdybym chciał grać w arkusz kalkulacyjny... odpaliłbym Excela :)

7. Tupi

Tupi Administrator
    Staff Member

Docenione treści:
    8
    Ja uwielbiam grać w co-opie i w mutli, zwłaszcza w FIFĘ. Ostatnio tłukę ze swoją dziewczyną namiętnie w Towerfalla, który jest moim zdaniem jedną z najlepszych gier INDIE jakie ostatnio weszły na rynek.

8. CDR

CDR

Docenione treści:
    0
    Cokolwiek, co ma działający i wiarygodny ranking: LoL, CS:GO, SC2, Hearthstone. Gram praktycznie wyłącznie w multi, do momentu, kiedy mnie szlag trafia i przerzucam się na singla. A potem od nowa.

9. Cpt Neptuned

Cpt Neptuned Redakcja 1ndieWorld
    Staff Member

Docenione treści:
    3
    Ja dla odmiany wolę multi, głównie za sprawą fabuły. MMO tu mogą konkurować, ale taki np Guild Wars 2, choć piękny i z dosyć niezłą mechaniką, to fabularnie grzebie w mule. EVE tu jest wyjątkiem, ale nie za sprawą opowiedzianej w grze historii, ale otoczki jaką tworzą sami gracze wokół tego tytułu.
    Niemniej jednak w multi grywam i to dosyć często: ostatnio przede wszystkim męcze Strife'a, rzadziej Diablo III, a ostatnio nawet zdarzyło mi się zarwać nockę ze znajomymi nad Cywilizacją V :)

10. Cpt Neptuned

Cpt Neptuned Redakcja 1ndieWorld
    Staff Member

Docenione treści:
    3
    ehehehe oczywiście chodziło mi o single, wolę single nad multi :p

11. Zirael

Zirael Redakcja 1ndieWorld
    Staff Member

Docenione treści:
    0
    Tak jak zawsze preferowałem single, to od roku, może dwóch szukam głównie gierek pod multika. Ciągnie mnie od jednego MMO do drugiego z przerwami na FIFĘ czy CS:GO. Singielki sobie leżą na dysku i czekają na 'lepsze' czasy bez internetu :)

Poleć tę stronę